Kausid - Praeguseid hinnad Pepco kliendilehtedest

search

Hinnaülevaade

Müüja
Kirjeldus
Platnost
Hind
logo - Pepco
Pepco
Plastist salatikauss - SKU/PLU: 605830 Plastist salatikauss on mugav lahendus õues einestamiseks. Kergest, vastupidavast ja hõlpsalt puhastatavast materjalist kaussi on mugav igale poole kaasa võtta! Eksootiline muster sobib puhkusepäevadeks nagu valatult. Uues kollektsioonis on ka salatikausiga sobivad plasttaldrikud.  
1,50 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Hind ei pruugi kehtida kõigis harukontorites

** Hind võib olla käibemaksuta

Leiate toote kausid soodushinnaga 1,50 € kauplusest Pepco. See eripakkumine kehtib 09.05. kuni 22.05.2024. Kui soovite osta toodet kausid, külastage lähimat kauplust Pepco.

Kui soovite ostudelt tõsiselt kokku hoida ja võimalikult palju säästa, peaksite hoolikalt jälgima kõiki meie veebisaidil kuvatavaid viimaseid iganädalasi kliendilehed ja pakkumisi. Esitame kauplus Pepco toot kausid pakkumisi regulaarselt ja meil on uusimad iganädalased kliendilehed kauplus Pepco toot kausid saadaval kohe, kui need väljastatakse.

See ei pea olema ainult kauplus Pepco toot kausid pakkumine, vaid saate otsida toote kausid pakkumisi ka teistelt jaemüüjatelt, näiteks JYSK, Maxima, Rimi, Coop, Tupperware, või vaadata suurepäraseid kliendilehed, pakkumisi ja soodusmüüke, millest meie teised kliendid huvituvad. Viimastel päevadel on populaarseimate pakkumiste hulgas kampaania järgmistele kaupadele: Konservid, Käeshoitavad ja aiatööriistad, Ketšup, sinep, kastmed, maitseained, Kaitsevahendid ja tööriided, Kuivatatud puuvili ja pähklid, Kuurid, varjualused ja kasvuhooned, Keemia- ja kosmeetikatooted, Kolmeosalised diivanid, diivanid, tugitoolid ja kott-toolid, Kummutid, kapid ja raamaturiiulid, Kehapiim ja kreem, päikesekaitsevahendid. Avaldame aasta webside Minu Kataloogid iga päev tuhandeid uusi kliendilehed ja kui soovite parimaid pakkumisi, peaksite meid tihedamini külastama!

Kust osta - kausid

Viimased kliendilehed