Coop - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Kliendilehed Coop

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

COOP

Coop Eesti on vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas tegutsev ühistu Eestis ning see kuulub täies mahus Eesti tarbijatele. Esimene tarbijate ühistu asutati 1902. aastal Antslas, kus 17 põllumeest otsustasid võõraste kaupmeeste suure vaheltkasu vältimiseks üheskoos vikateid osta. Antsla põllumehed mõistsid, et sarnasel moel on võimalik hankida ka muud kaupa ning müüa seda oma inimestele odavamalt, pannes nii aluse ühistulisele kaubandusele Eestis.
Coopi nime all tegutseb 19 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut kokku ligi 340 kaupluse (sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop Väikekauplused (endine A ja O), Coop Ehituskeskus ning ööpäev läbi avatud e-pood eCoop.ee), 5500 töötaja ja 80 000 klientomanikuga. Coop Eesti Keskühistule kuulub Coop Energia OÜ ja ligikaudu 60% Coop Pangast.

Coopil on neli omamärgitootesarja ja lisaks teiste Coopide omamärgitooted:

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste COOPis

Asukohad ja lahtiolekuajad

COOPile kuulub üle kogu Eesti, sh Tallinn, ligi 340 kauplust. COOPi kodulehelt https://www.coop.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani. Sealt leiate ka erinevad pakkumised, toodete kataloogid, nädala tähed, erinevad retseptid ja saate tellida endale COOPi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest uudistest ja parimatest pakkumistest.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - toidukaubad