Rimi - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Kliendilehed Rimi

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

RIMI

Rimi Baltic on Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Ettevõttele kuuluvad Rimi kaubamärki kandvad kauplused Eestis, Lätis ja Leedus, Säästumarketid Eestis ning Supernetto poed Lätis ja Leedus. Rimi Baltic omanik on Rootsi ettevõte ICA. Eestis tegeleb Rimi poodide haldamisega Rimi Baltic tütarettevõte Rimi Eesti Food AS.
Rimi suunab ja julgustab oma kliente jätkusuutlikumate keskkonna ja tasakaalustatud toitumise valikute juurde. Üks ettevõtte eesmärkidest on muuta oma tegevuse mõju aastaks 2020 kliimaneutraalseks. Kliente toetatakse sortimendi, juhiste ja inspiratsiooniga, edendatakse aktiivset eluviisi ja sortimendis on olulisel kohal Eesti päritolu tooted.

RIMI kodulehelt https://www.rimi.ee leiate nende erinevad pakkumised, retseptid, blogi, toodete kataloogi, teavet kampaaniate kohta ja muud vajalikku. Samuti saate tellida endale RIMI kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest ja kampaaniatest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste RIMIs

Asukohad ja lahtiolekuajad

RIMI kauplused asuvad Tallinnas, Pärnus, Narvas, Tartus ja Valgas. RIMI kodulehelt https://www.rimi.ee leiate mugavalt endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - toidukaubad