Rimi asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil Rimi kauplus kohta on, sealhulgas Rimi kaupluste asukohad ja Rimi kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh Rimi kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed Rimi
Kliendilehed Rimi
Kliendilehed Rimi

RIMI

Rimi Baltic on Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Ettevõttele kuuluvad Rimi kaubamärki kandvad kauplused Eestis, Lätis ja Leedus, Säästumarketid Eestis ning Supernetto poed Lätis ja Leedus. Rimi Baltic omanik on Rootsi ettevõte ICA. Eestis tegeleb Rimi poodide haldamisega Rimi Baltic tütarettevõte Rimi Eesti Food AS.
Rimi suunab ja julgustab oma kliente jätkusuutlikumate keskkonna ja tasakaalustatud toitumise valikute juurde. Üks ettevõtte eesmärkidest on muuta oma tegevuse mõju aastaks 2020 kliimaneutraalseks. Kliente toetatakse sortimendi, juhiste ja inspiratsiooniga, edendatakse aktiivset eluviisi ja sortimendis on olulisel kohal Eesti päritolu tooted.

RIMI kodulehelt https://www.rimi.ee leiate nende erinevad pakkumised, retseptid, blogi, toodete kataloogi, teavet kampaaniate kohta ja muud vajalikku. Samuti saate tellida endale RIMI kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest ja kampaaniatest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste RIMIs

  • Suur valik tervislikke ja keskkonnasõbralikke igapäevakaupu
  • Tudish Piip: RIMI kodulehelt ja kauplustest leiate hulgaliselt erinevaid pakkumisi: isikustatud pakkumised, nädala pakkumine, kliendikaardi pakkumine jne, mis aitavad teha igapäevased sisseostud (nagu mähkmed, suhkur, lõhe või muu vajalik kööki) veelgi soodsamaks.
  • Erinevad kampaaniad: RIMI korraldab alati erinevaid kampaaniaid nagu Väga hea vein, Paulig, RIMI Raamatulaat, soodustused Benu apteekides ja võimalus koguda igalt ostult Rimi raha. Samuti saab erinevaid kampaaniatooteid ostes võita erinevaid auhindu nagu Apple Airpods või JURA espressomasin.
  • Kinkekaart: millega rõõmustada oma lähedasi. Ostu sooritamisel on võimalik kasutada mitut kinkekaarti ja ühte kinkekaarti saab kasutada korduvalt, kuni kaardil oleva summa täitumiseni.

Asukohad ja lahtiolekuajad

RIMI kauplused asuvad Tallinnas, Pärnus, Narvas, Tartus ja Valgas. RIMI kodulehelt https://www.rimi.ee leiate mugavalt endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad.