Prisma - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Kliendilehed Prisma

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

PRISMA

Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga hüpermarketite kett, mis kuulub Soome ettevõttele S-Grupp. Ketti kuulub umbes 90 kauplust Soomes, Eestis ja Venemaal. Eestis avati esimene Prisma aastal 2000 ja nüüdseks on Tallinnas, Tartus ja Narvas kokku 9 kauplust. Eestis haldab Prisma kauplusi AS Prisma Peremarket ja Eestis töötab Prisma kauplustes üle 800 inimese.

PRISMA koduleht https://www.prismamarket.ee on jagatud toodete alusel kaheks kategooriaks: toidu- ja tarbekaubad. Sealt leiate erinevad kliendi pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti leiab sealt valiku retsepte ja sooduspakkumistega jaotise Eriti soodne. Samuti saate tellida endale PRISMAi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste PRISMAs

Asukohad ja lahtiolekuajad

PRISMAle kuulub on Tallinnas (Sikupilli, Rocca Al Mare, Kristiine, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma), Tartus (Sõbra ja Annelinna Prisma) ja Narvas (Narva Prisma) kokku 8 kauplust. Samuti aitab teha sisseostude tegemise mugavamaks ePrisma. PRISMA kodulehelt https://www.prismamarket.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - toidukaubad