Prisma asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil Prisma kauplus kohta on, sealhulgas Prisma kaupluste asukohad ja Prisma kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh Prisma kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed Prisma
Kliendilehed Prisma
Kliendilehed Prisma

PRISMA

Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga hüpermarketite kett, mis kuulub Soome ettevõttele S-Grupp. Ketti kuulub umbes 90 kauplust Soomes, Eestis ja Venemaal. Eestis avati esimene Prisma aastal 2000 ja nüüdseks on Tallinnas, Tartus ja Narvas kokku 9 kauplust. Eestis haldab Prisma kauplusi AS Prisma Peremarket ja Eestis töötab Prisma kauplustes üle 800 inimese.

PRISMA koduleht https://www.prismamarket.ee on jagatud toodete alusel kaheks kategooriaks: toidu- ja tarbekaubad. Sealt leiate erinevad kliendi pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti leiab sealt valiku retsepte ja sooduspakkumistega jaotise Eriti soodne. Samuti saate tellida endale PRISMAi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste PRISMAs

  • Lihtne ostlemine: ettevõtte veebikeskkond, selged väljapanekud, lühikesed kassajärjekorrad, lai valik, ruumikad riiulivahed, hea teenindus ja muud tegurid aitavad muuta igapäevast ostlemisrutiini lihtsamaks.
  • ePrisma: ostukeskkond veebis, kus on olemas suurem osa Prisma tavapoe sortimendist ja kuhu kuulub üle 70 000 erineva toote. Veebis ostlemist kiirendab konkreetne ostusoov ja otsingu kasutamine. Sisse loginud kliendid saavad salvestada oma lemmiktooteid, fikseerida ostunimekirja, seda korduvalt kasutada ning soovi korral muuta. Ostukeskkond teeb personaalseid soovitusi, näitab sooduspakkumisi ja hinnagarantiiga tooteid. ePrisma tellimused saab kätte Sikupilli ja Mustika Prisma e-kassast. Kojuvedu pakkub hetkel vaid Mustamäe Prisma, kust toob toidu- ja tööstuskauba koju kullerfirma.
  • Lae all olevad viidad ja palju ruumi: viidad hõlbustavad poes loogiliselt paigutatud toodete leidmist, puudub kirevus ja vahekäike ummistavad väljapanekud. Suures poes on mugav liikuda nii lapsevankri kui ka poekäruga.
  • Suur sortiment: müügil olevad tooted on valitud nii, et need sobiksid võimalikult paljudele. Prismas on sisuliselt kõige suurem kaubavalik Eestis ja pakutakse parimat valikut igale vanusegrupile ning klienditüübile. Samuti teeb kaupluse eriliseks suur tarbekauba (sh mähkmed, palsamid, mänguasjad jne) osakaal.
  • Soodsad hinnad: Prisma pakub soodsamat hinnataset ja seda iga päev. Ei pea ootama kampaaniaid, sest tooted on müügil soodsalt kogu aeg.
  • Pikad lahtiolekuajad: klients saab tulla poodi siis, kui see tale sobib.

Asukohad ja lahtiolekuajad

PRISMAle kuulub on Tallinnas (Sikupilli, Rocca Al Mare, Kristiine, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma), Tartus (Sõbra ja Annelinna Prisma) ja Narvas (Narva Prisma) kokku 8 kauplust. Samuti aitab teha sisseostude tegemise mugavamaks ePrisma. PRISMA kodulehelt https://www.prismamarket.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.