Handymann - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Kliendilehed Handymann

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

HANDYMANN

Handymann alustas tegevust 2000. aasta mais kataloogikaupade müügiga. Põhirõhk oli tol ajal suunatud kvaliteetsete tööriistade ja tarvikute pakkumisele. Klientide vajaduste kasvades suurenes tasapisi ka tootevalik.

d on ettevõtte eesmärgiks keskenduda jaemüügi arendamisele ja paista silma nii rikkaliku sortimendi kui ka soodsate hindadega. Tänaseks on ettevõttel Eestis viis kauplust – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus ja Viljandis. Kaupluste tootevalikus leiate üle 10 000 erineva tootenimetuse ja umbes pool sellest vahetub pidevalt. Lisaks elektri- ja käsitööriistadele pakutakse ka auto- ja aiakaupu, kodutehnikat ning hooajapõhiseid tooteid vaba aja sisustamiseks. Peale tööriistade keskendutakse ka vastupidavatele tööriietele, nagu tunked, joped, kindad, turvajalatsid jms. Viimasel ajal rõõmustab ettevõte aga oma kaubavalikuga ka õrnema soo esindajaid ja lapsi.

HANDYMANNi koduleht https://handymann.ee on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse nagu tööriistad, auto, kodu, aed ja vaba aeg. Sealt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti saate tellida endale HANDYMANNi kliendilehte, et saada esimesena uudiseid kõigist parimatest pakkumistest. Näiteks võite leida sooduspakkumise telgi, akulaadija, batuudi, seikluskaamera, istmekatete jpm kohta.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste HANDYMANNis

Asukohad ja lahtiolekuajad

HANDYMANNile kuulub Eestis viis kauplust – Tallinnas (Laagris), Tartus, Pärnus, Võrus ja Viljandis. HANDYMANNi kodulehel https://handymann.ee asub nende e-pood ja sealt leiate endale ka lähima kaupluse ning selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - hobi, tee-ise ja majapidamine