Bauhof - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Kliendilehed Bauhof

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

Bauhof

Bauhof Group AS on ehitusmaterjalide ja aiatarvete jaemüüja, kes kasutab ka eestlastele tuttavat kaubamärki Aiaparadiis.
2000. aastal asutatud ettevõttele kuulub 13 kauplust ning see teeb Bauhofist suurima ehitus- ja aiakaupluste keti Eestis. Tallinnas on ettevõte esindatud 3 kauplusega, ülejäänud kauplused asuvad erinevates linnades üle Eestimaa. Ettevõte annab tööd ligi 500 inimesele.
Lähtudes rahvusvahelisest TEE SEDA ISE-kaubanduse kontseptsioonist, pakub Bauhofi kauplustekett ehitus-, sisekujundus-, aia- ja kodukaupu, keskendudes suurele sortimendile (sh kriidivärv, kruvivundament, osb plaat, geotekstiil, töötasapind, erinevad tööriistad ja aiatarbed) ning avarale kaubanduspinnale.
Lisateavet eripakkumiste ja toodete kohta leiate Bauhofi kodulehelt https://www.bauhof.ee. Lisaks veebipoele ja kataloogile leiate sealt rohkelt remondi ja aiaga seotud praktilisi nõuandeid ning erinevaid kvaliteetseid teenuseid, nagu toadisainer või paigaldusteenus, mis aitavad muuta kodu ehitamise või renoveerimise lihtsaks ja mugavaks. 

Bauhofi koduleht pakub mugavat otsingut ja head tootevõrdlust, mugavat ja paindlikku transporti üle kogu Eesti, turvalist ostukohta koos 14-päevase tagastamisvõimalusega ning järelmaksu taotlemist, mis võtab vaid paar minutit. Samuti saate tellida endale Bauhofi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste Bauhofis

Asukohad ja lahtiolekuajad

Bauhofile kuulub 13 ehitus- ja aiakauplust Eestis. Tallinnas asuvad kauplused Lasnamäel, Laagris ja Mustamäel ning teised esindused asuvad Keilas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Kuressaares, Jõhvis, Rakveres, Happsalus, Põlvas ja Valgas. Bauhofi kodulehelt https://www.bauhof.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - hobi, tee-ise ja majapidamine