Kaubamaja asukohad ja lahtiolekuajad

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

Kaubamaja

Kõigile eestlastele tuntud Tallinna Kaubamaja on kaubanduskeskus Tallinnas Südalinna asumis. Tallinna Kaubamaja avati aastal 1960. Võrreldes praegust Tallinna Kaubamaja tema algusaastatega, on palju muutunud. Näiteks on 27 osakonnast järele jäänud viis (Naiste-, Meeste-, Laste-, Kinga- ja Mänguasjamaailm), kolme korruse asemel kasutatakse viit, samuti on pea kahekordistunud töötajate arv (üle 700). Nüüdseks on oma Kaubamaja ka teistes Eesti piirkondades, nagu Põlva, Saaremaa, Tartu ja Võru.
KAUBAMAJA pakub laia valikut kodukaupu, naiste-, meeste ja lasteriideid, jalanõusid, ilutooteid, ehteid, mänguasju ning muid kasulikke tooteid.
KAUBAMAJA koduleht https://www.kaubamaja.ee on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse: ilu, naised, mehed, lapsed, mänguasjad, jalatsid, askessuaarid, kodu, gurmee ja inspiratsioon. Sealt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti saate tellida endale KAUBAMAJA uudiskirja, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste KAUBAMAJAS

Asukohad ja lahtiolekuajad

KAUBAMAJA filiaalid asuvad Tallinnas, Põlvas, Saaremaal, Tartus ja Võrus. KAUBAMAJA kodulehelt https://www.kaubamaja.ee leiate kõikide kaupluste kontaktandmed ja lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - kaubamajad