Avon teave

Kliendilehed Avon

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

AVON

Avon asutati juba 130 aasta eest. Tegemist on innovatiivseid ja kvaliteetseid ilutooteid pakkuva ettevõttega, kus tooteid vahendavad enamasti naised peamiselt naistele. Miljonid iseseisvad Avoni esindajad müüvad kogu maailmas armastatud ja hinnatud kaubamärkide, näiteks Avon Color ja ANEW tooteid oma suhtlusvõrgustiku kaudu, edendades nii isiklikku iluäri kas siis harrastuse või põhitööna. Avon toetab naiste eneseteostusvõimalusi ja ettevõtlust ning hoolib naiste heaolust. Ettevõte on annetanud naistega seotud heategevuseks Avoni ja Avoni sihtasutuse kaudu üle 1 miljardi dollari.

AVONi koduleht https://my.avon.ee, kus asub ühtlasi ka AVONi e-pood, on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse nagu komplektid, lõhnad jumestus, nahahooldus, juustele, kehale, mood, meestele ja veel. Nende jaotiste alt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid.  Avoni kodulehelt leiate ka nende Ekspresspoe, kust saab tooteid mugavalt otsida tootenumbrite alusel, e-kataloogi (kataloog online, mida sirvida, et leida ideaalne toode), soodustooted, uued pakkumised ja juhendi, kuidas kõige mugavamalt osta. 

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste AVONis

AVONi kodulehelt https://my.avon.ee saate tellida omale ettevõtte uudiskirja, et saaksite esimeste hulgas teavet uute toodete, uue kataloogi ja kaupluse parimate pakkumiste kohta. Seal on ära toodud ka suuruste tabel ja vastava otsinguvälja abil saate leida müügiesindaja oma lähiümbrusest. Otsida on võimalik ka nime ja kontaktandmete järgi. Samuti on seal ära toodud lingid ELi vaidluste veebipõhise lahendamise ja Otsemüük Euroopas (DSE) Eetikakoodeksi jaoks.

Viimased kliendilehed
Jaemüüjad - kosmeetika ja parfümeeria