Bauhof asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil Bauhof kauplus kohta on, sealhulgas Bauhof kaupluste asukohad ja Bauhof kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh Bauhof kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed Bauhof
Kliendilehed Bauhof
Kliendilehed Bauhof

Bauhof

Bauhof Group AS on ehitusmaterjalide ja aiatarvete jaemüüja, kes kasutab ka eestlastele tuttavat kaubamärki Aiaparadiis.
2000. aastal asutatud ettevõttele kuulub 13 kauplust ning see teeb Bauhofist suurima ehitus- ja aiakaupluste keti Eestis. Tallinnas on ettevõte esindatud 3 kauplusega, ülejäänud kauplused asuvad erinevates linnades üle Eestimaa. Ettevõte annab tööd ligi 500 inimesele.
Lähtudes rahvusvahelisest TEE SEDA ISE-kaubanduse kontseptsioonist, pakub Bauhofi kauplustekett ehitus-, sisekujundus-, aia- ja kodukaupu, keskendudes suurele sortimendile (sh kriidivärv, kruvivundament, osb plaat, geotekstiil, töötasapind, erinevad tööriistad ja aiatarbed) ning avarale kaubanduspinnale.
Lisateavet eripakkumiste ja toodete kohta leiate Bauhofi kodulehelt https://www.bauhof.ee. Lisaks veebipoele ja kataloogile leiate sealt rohkelt remondi ja aiaga seotud praktilisi nõuandeid ning erinevaid kvaliteetseid teenuseid, nagu toadisainer või paigaldusteenus, mis aitavad muuta kodu ehitamise või renoveerimise lihtsaks ja mugavaks. 

Bauhofi koduleht pakub mugavat otsingut ja head tootevõrdlust, mugavat ja paindlikku transporti üle kogu Eesti, turvalist ostukohta koos 14-päevase tagastamisvõimalusega ning järelmaksu taotlemist, mis võtab vaid paar minutit. Samuti saate tellida endale Bauhofi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste Bauhofis

  • Suurepärane klienditeenindus: Bauhofi koolitatud töötajad tagavad alati professionaalse teeninduse, andes pikaajalisele kogemusele tuginevat nõu ja tagades meeldiva ostukogemuse.
  • Kvaliteetsed tooted ja teenused: Bauhof teab, et kvaliteetse tulemuse tagamine saab alguse kvaliteetsetest toodetest ja teenustest, mida pakutakse avaratel, laia kaubavalikuga müügipindadel.
  • Hariv ja huvitav: Bauhof inspireerib inimesi oma asjatundliku kaubavaliku ja uute lahendustega nii ehitamisel kui ka aias, jagades uusi ideid ning andes praktilist nõu. Lisaks korraldatakse kliendipäevi, tooteid tutvustavaid ettevõtmisi ja kampaaniaid.
  • Mugav ostlemine: Bauhof mõistab, et kliendile on olulised pikad lahtiolekuajad, head parkimisvõimalused, kiired kassad ja hea ligipääsetavus kauplustele. Lisaks sab kasutada e poodi.
  • Meistriklubi: Bauhofi kliente ühendav püsikliendiprogramm, mis võimaldab saada parimaid pakkumisi, uudiseid ja soodsamaid hindu, mis on märgitud kollaste hinnasiltidega. Lisaks pakutakse lisahüvedena näiteks tööriistade 5-aastast garantiid, pikendatud kinniste pakendite tagastamisvõimalust ja võimalust kasutada personaalset boonuspanka veelgi suurema allahindluse saamiseks.

Asukohad ja lahtiolekuajad

Bauhofile kuulub 13 ehitus- ja aiakauplust Eestis. Tallinnas asuvad kauplused Lasnamäel, Laagris ja Mustamäel ning teised esindused asuvad Keilas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Kuressaares, Jõhvis, Rakveres, Happsalus, Põlvas ja Valgas. Bauhofi kodulehelt https://www.bauhof.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.