Munadepühad - kliendilehed ja pakkumised

Vaadake siin viimaseid sündmusega Munadepühad seotud kliendilehed. Esitame aasta webside Minu Kataloogid parimad pakkumised ja kampaaniad toodete jaoks, mida soovite seoses sündmusega Munadepühad osta. Meil on kõik teie lemmikbrändide parimad kliendilehed ja saame aidata teil sündmuse Munadepühad ajal raha säästa. Minu Kataloogid abil saate sündmusest Munadepühad maksimaalselt kasu.

Praegused kliendilehed

Munadepühad - Jaemüüjad

Munadepühad

Lihavõtted, ülestõusmispühad, kevadpühad, paasapühad, munadepühad, kiigepühad… heal lapsel on mitu nime. Sama palju on ka tähistamiseks erinevaid kuupäevi, sest tegemist on liikuvate pühadega, mis algavad esimesel täiskuupühapäeval pärast kevadist pööripäeva. Seega jääb see päev vahemikku 22. märts kuni 26. aprill.

Ülestõusmispühadele eelneb kirikukalendris vaikne nädal, mis tähistab Jeesuse ristisurma ja selleni viinud sündmusi. Seepärast on vaikse nädala kristlik kombestik vaikne, mõtlik ja leinaline. Ülestõusmispühad seevastu on suur rõõmuaeg, kuna need tähistavad Kristuse surnust ülestõusmist ja inimeste lunastamist. Tähistatakse nii õigeusu lihavõtteid kui ka kristlikke lihavõtteid. Ülestõusmispühad on tugevalt kommertsialiseerunud, mistõttu sageli kõneldakse pigem lihavõtte- või munadepühadest, pööramata nende kristlikule taustale erilist tähelepanu. Samale ajale jääb ka maausuliste kiigepüha ehk munapüha. Pühade ajaks püstitati kiik, sest lõppes talvine kiikumiskeeld, ja keelatud oli igasugune koristamine. Munadepühaga seostub ka munade värvimine ja neid üksteisele kinkida ning koksida – võidab see, kelle muna jääb terveks. Lihavõttemunade värvimise tava päritolu kohta on erinevaid seletusi ja selle täpne algus on teadmata. Ilmselt seostub see paastu lõppemise ja viljakusmaagiaga. Lastele räägitakse lihavõttepühade ajal jänesest, kes peidab öösel majja või aeda mune või maiustusi. Tänapäeval on pühade ajal väga populaarsed šokolaadimunad. Vaasi pannakse kevadlilled, nagu nartsissid, ja pajuutud.

Munadepühade pakkumised

Suured jaemüügiketid nagu Rimi, Maxima, Prisma ja Coop on väljastanud selleks päevaks spetsiaalsed kataloogid ja allahindlustega kliendilehed. Enimmüüdud kaupade hulgast leiate erinevaid toiduaineid, maiustusi ja erinevaid kodutooteid. Tarbijates püüavad huvi äratada ka veebipõhised moeketid nagu Pepco ja Handymann, müües lihavõttetemaatikaga tooteid.

Munadeühade ostud

Kõik ostud tasub alati korralikult läbi planeerida. Ainult nii saate raha kokku hoida ja kõigi lähedaste või oma kallima soovid teoks teha. Minu Kataloogid pakub teile populaarsete kaupluste kliendilehtede kaudu ülevaate parimatest pakkumistest ja allahindlustest. Ostlemist ei tasu jätta viimasele hetkele – vaata, mida pakutakse kategooriates nagu supermarketid ja toidukaubad!

Head munade koksimist!

Viimased kliendilehed