Kaupluse Kaubamaja kliendileht 01.12.2017 - 28.02.2018 - ENAM EI KEHTI

1 ... 3 4 6 8 9 ... 156
1 ... 3 4 6 8 9 ... 156
Tutvu kaupluse Kaubamaja kliendilehega, mis kehtib perioodil 01.12.2017 to 28.02.2018. Praegu kehtiva pakkumiste 156 leheküljel leiad parimad kaubad kategooriast Kaubamajad. See kataloog pakub allahindlust enam kui 579 products that certainly belong among the goods you regularly buy. Kui soovid säästa oma järgmise ostuga kauplusest Kaubamaja, ära unusta tutvuda kliendilehe kõikide lehekülgedega 1 kuni 156. Praeguselt lehelt leiad jook, lastele tutvustused, kuid pakkumised Kaubamaja offers many other discounts on goods like -. Kui soovid osta nutikalt ja säästa märkimisväärse osa oma järgmise kaupluse Kaubamaja ostudelt, siis peaksid tutvuma kataloogiga, mis sisaldab hämmastavaid hindu ja suurepäraseid allahindlusi. Naase veebilehele Minukataloogid.ee iga päev ja oled kursis kõikide oma lemmikpoodide pakutavaest kampaaniatest.

Selle kliendilehe tooted

Sisukord 106 110 114 116 120 122 MOESEERIA Säravad joulud NOUANNE Parimad kingideed lastele MÄRK Laste lemmik Ty LASTEMAAILMA UUDISED 60 62 64 66 68 AVASONA 8 10 16 18 20 OULUD PERSOON Kirgas täht teatritaevas STIILISPIKKER meestele Talvised moesoovitused UUDISED TREND meestele Jõulusoojus AKSESSUAAR meestele Kuupaiste ootuses PARTNERKAARDI UUDISED KOLUMN Kulla inimene! LASTEKÜLG MOEUUDISED Erilised kingid Kaubamajast SOOVITUS 10 kingideed EESTI DISAIN Varsti valmib juubeli PAI! QKUNST Konrad Mägi ilmumine Roomas HEATEGEVUS Vägivallast on väljapääs LASTEMAAILMA PARIMAD PAKKUMISED 22 26 28 30 KULDA END ÜLE KULDSED (DEED JOULUDEKS! 7311u 74 78 82 86 90 102 KULDSED MOESOOVID 125Kodu 126 130 134 138 142 148 150 152 MEIK Säraballide kuldne kuma SOOVITUS TREND Kuldne küllus NOUANNE Särav joululaud Kuld kreemipotis EHE Iseloomuga ehted MÄRK Üks & ainus David Mallett KODUMAAILMA uUDISED OKODUMAAILMA PARIMAD PAKKUMISED 33Mood 31 38 40 12 ILUMAAILMA UUDISED MOESEERIA Ood küllusele ILUMAAILMA PARIMAD PAKKUMISED TOIT Luksuslikud liharoad 20 PERSOON SO Kuldsed pärlid teatrilavalt pühadelauale JOOK Kodumaised napsud nihs STIILISPIKKER naistele Mida peole selga panna? TREND naistele Särava karakteriga kangad MARK KULLAPAILE pühadelauale TOIDUMAAILMA UUDISED Marc Cain: 100 % Euroopa moodi PESU Naiselik fantaasiamaailm KIRJAD JA AUHINNAD 48 52 56 AKSESSUAAR naistele Järgne tähesärale MOESEERIA RISTSONA 105 Lapsed Ood luksusele KÖÖGITOIMETAJA Kadri Aguraiuja kadri.aguraiuja@kaubamaja.ee PEATOIMETAJA Britta Ratas britta.ratas@kaubamaja.ee HOOAEG on ajakiri Kaubamaja püsiklientidele. llmub 4 x aastas: märtsis, mais, septembris ja novembris. Järgmine number ilmub märtsis 2018. HOOAEG R NR.1 KINGKBSTURONT KEELETOIMETAJA Killu Paldrok TEGEVTOIMETAJA Hanna Loodmaa hanna.loodmaa@kaubamaja.ee VALJAANDJA: Kaubamaja AS, Gonsiori 2, 10143 Tallinn TRÜKK Info Tallinnas: 667 3100 AS Kroonpress Info Tartus: 731 5100 KUJUNDUS Profimeedia KUJUNDAJA Martin Mileiko ILUTOIMETAJA Kristi Pärn-Valdoja kristi.parn-valdoja@hooaeg.net TIRAA2: 55 000 ASSISTENT Anneli Nurk hooaeg.assistent@kaubamaja.ee Ajakiri Hooaeg on autorikaitse objekt. Ajakirjas ilmunud materjalide kasutamine on lubatud ainult täieliku viitega allikale. Ajakiri ei vastuta reklaamtekstide sisu ega keelekasutuse eest. KODU- JA TOIDUTOIMETAJA Margot Meus margot.meus@kaubamaja.ee REKLAAM Siim Kala, tel 5690 9356 siim.kala@kaubamaja.ee LASTETOIMETAJA Kristi Makke kristi.makke@kaubamaja.ee KIRJAD JA RISTSONAVASTUSED hooaeg@kaubamaja.ee (HOOAEG / TALV 2017

Kaupluse Kaubamaja kliendilehed