Kaubamaja asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil Kaubamaja kauplus kohta on, sealhulgas Kaubamaja kaupluste asukohad ja Kaubamaja kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh Kaubamaja kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed Kaubamaja
Kliendilehed Kaubamaja
Kliendilehed Kaubamaja

Kaubamaja

Kõigile eestlastele tuntud Tallinna Kaubamaja on kaubanduskeskus Tallinnas Südalinna asumis. Tallinna Kaubamaja avati aastal 1960. Võrreldes praegust Tallinna Kaubamaja tema algusaastatega, on palju muutunud. Näiteks on 27 osakonnast järele jäänud viis (Naiste-, Meeste-, Laste-, Kinga- ja Mänguasjamaailm), kolme korruse asemel kasutatakse viit, samuti on pea kahekordistunud töötajate arv (üle 700). Nüüdseks on oma Kaubamaja ka teistes Eesti piirkondades, nagu Põlva, Saaremaa, Tartu ja Võru.
KAUBAMAJA pakub laia valikut kodukaupu, naiste-, meeste ja lasteriideid, jalanõusid, ilutooteid, ehteid, mänguasju ning muid kasulikke tooteid.
KAUBAMAJA koduleht https://www.kaubamaja.ee on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse: ilu, naised, mehed, lapsed, mänguasjad, jalatsid, askessuaarid, kodu, gurmee ja inspiratsioon. Sealt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti saate tellida endale KAUBAMAJA uudiskirja, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste KAUBAMAJAS

  • Lai valik tooteid kõigile: nii naistele, meestele kui ka lastele.
  • Erinevad kampaaniad: KAUBAMAJA pakub pidevalt erinevaid hooajalisi kampaaniaid, nagu Osturalli, ja lisaallahindlust võimaldavaid rõõmu pakkumised.
  • e-pood: osta mugavalt oma kodus. Kaubamaja e-poest tellides saab kaubale tulla ise järgi Kaubamajja, tellida kaubad SmartPOSTi pakiautomaati või kasutada kohaletoimetamiseks SmartKULLERi kullerteenust. E-poest ostetud kaubad saab soovi korral Kaubamajale tagastada 14 päeva jooksul.
  • Püsikliendi eelised: Partnerkaart võimaldab Kaubamajas püsikliendi eeliseid, ostudelt saab alati 5% püsisoodustust ning saab koguda ostupoonust. Samuti saab püsiklient oma sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval 10% sünnipäevasoodustust.
  • PartnerEkspress: see teenus aitab kliendil kiiresti ja iseseisvalt lugeda kassasüsteemi kõik ostetavad tooted selleks ette nähtud kaasaskantava elektroonilise triipkoodilugeja ehk ostupuldi abil ning maksta kõikide valitud toodete eest selleks ette nähtud makseterminalis ehk PartnerEkspressi kassas või ka tavakassas. Teenus on tasuta ja seda saavad kasutada kõik Partnerkaardi ja Partner pangakaardi kasutajad. 
  • Partner kinkekaart: see plastikkaardil põhinev kinkekaart kehtib maksevahendina Kaubamajas, Selveris ning ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kauplustes - kokku üle 70 ostukohas üle Eesti.

Asukohad ja lahtiolekuajad

KAUBAMAJA filiaalid asuvad Tallinnas, Põlvas, Saaremaal, Tartus ja Võrus. KAUBAMAJA kodulehelt https://www.kaubamaja.ee leiate kõikide kaupluste kontaktandmed ja lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.