JYSK asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil JYSK kauplus kohta on, sealhulgas JYSK kaupluste asukohad ja JYSK kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh JYSK kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed JYSK
Kliendilehed JYSK
Kliendilehed JYSK

JYSK

JYSK on Taanis asutatud ettevõte, kes pakub suurepärast magamis- ja kodukaupade valikut igaühele. Ettevõtte asutaja ja ainuomanik on Lars Larsen, kes alustas oma karjääri kangapoe õpilasena ja avas oma esimese poe 1979. aastal.
Nüüdseks on tegemist ühe maailma kiiremini kasvava jaemüügipoeketiga. Praegu kuulub JYSKi gruppi üle 2200 kaupluse enam kui 35 riigis, andes tööd üle 17 000 inimesele. Kuigi tänane JYSK on üleilmne kontsern, ollakse endiselt uhke ettevõtte Skandinaavia päritolu üle. See peegeldub nii töökultuuris kui ka töö korraldamises.
Baltikumis tegutseb JYSK frantsiisilepingu alusel. Esimene JYSKi kauplus avati seal 2001. aastal Lätis. Eesti esimene JYSKi kauplus avati aastal 2002 ja praeguseks on neid Eestis kokku juba 10.
JYSK pakub laia valikut kodukaupu, aidates sisustada kõiki eluruume esikust kuni vannitoani. Ühest kohast leiate kõik igapäevaeluks vajaliku: voodipesu, kardinad, käterätikud, mööbel siseruumidesse ja aeda, nagu toolid ja lauad, telgid, erinevad lambid, küünlad, paberrätikud ja muud kasulikud tooted.

JYSKi kodulehet https://www.jysk.ee on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse nagu mööbel, madratsid, magamistuba, tekstiil, säilitus jt. Sealt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid. Samuti saate tellida endale JYSKi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste JYSKIs

  • Suur valik tooteid kõigile: pakub suurepärast magamis- ja kodukaupade valikut igaühele.
  • Soodsad hinnad: JYSK pakub pidevalt erinevaid hooajalisi kampaaniaid ja e pood võimaldab sooduskoodi sisestamisel veelgi suuremat alahindlust.
  • Erinevad tarnevõimalused: JYSK pakub mitmeid kohaletoimetamise võimalusi, sealhulgas tasuta tarnet üle 349 euro maksvate tellimuste korral.
  • Järelmaksu võimalus: JYSKi e poes on võimalik taotleda järelmaksu vaid paari minutiga. Sissemakse on alates 0 eurost ja kuumakse suuruse ning tagasimakseperioodi saab valida ise.

Asukohad ja lahtiolekuajad

JYSKile kuulub 10 magamis- ja kodukaupade kauplust Eestis. Tallinnas asuvad kauplused Lasnamäel, Kristiines, Ülemistel ja Haaberstis ning ülejäänud esindused asuvad Tartus, Rakveres, Kuressaares, Pärnus ja Haapsalus. JYSKi kodulehelt https://www.jysk.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.