Isadepäev - kliendilehed ja pakkumised

Hetkel pole kehtivaid reklaamlehti.

Isadepäev - Jaemüüjad

Isadepäev

Isadepäeva peetakse novembrikuu teisel pühapäeval. Isadepäeva tähistatakse paljudes riikides, kuid erinevatel aegadel. See on tähtpäev, millega tähistatakse meeste rolli laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele. 

Tänapäeval tuntud isadepäeva traditsioon sai alguse USAst, kus isadepäeva tähistamise idee algatajaks oli Sonora Smart Dodd, kelle ema suri sünnitusel. Kodusõja veteranist isa kasvatas lesena üles 6 last ja Sonora soovis tänada oma isa ning seeläbi ka kõiki teisi isasid, kes on ennastsalgavalt laste eest hoolitsenud. Esimest korda tähistati isadepäeva Spokane’s (USAs, Washingtoni osariigis) juunis 1910. Traditsioon levis ajapikku üle kogu USA, kuid riiklikuks tähtpäevaks sai see alles 1966.a. Ameerikas peetakse sel päeval peale isade meeles ka teisi mehi, kes on aidanud ja olnud elu jooksul olulised (onud, vanaisad, vennad jne). Kombeks on saata isetehtud kaarte, teha kingitusi, käia perelõunal. Isadepäeva lilleks Ameerikas on roos: punaseid roose kingitakse ja valged viiakse kalmudele.

Eesti isadepäeva traditsioon on noor ja pärit Põhjamaadest, kus seda peetakse novembri teisel nädalal. Meil on see perepüha ja iga kodu otsustab ise, kuidas isale rõõmu valmistada. Päeva tähistatakse ka ühiskondlikult: peetakse erinevaid võistlusi ja kontserte.

Isadepäev on üks oodatumaid tähtpäevi aastas. Isadepäeva kaardid antakse üle koos lillede, kallistuste ja väikese kingitusega. Kogu pere koguneb laua äärde, millel on maitsev isadepäeva kook. Selleks päevaks valmistuvad ka kauplused, et rõõmustada kliente allahindluste, eripakkumiste ning kingiideedega isale. On aeg hakata oma kalli isa soove teoks tegema!

Isadepäeva pakkumised

Suured jaemüügiketid nagu Maxima, Coop, Rimi ja Prisma on väljastanud selleks päevaks spetsiaalsed kataloogid ja allahindlustega kliendilehed. Enimmüüdud kaupade hulgast leiate koduelektroonikat, kodukaupu ja grillimistarvikuid. Tarbijates püüavad huvi äratada ka veebipõhised ketid nagu 1A.ee ja ON24. Kõige tavalisemad isadepäeva kingitused on seega mobiiltelefonid ja käekellad, kodukaubad (nt pühendusega  kohvitass või võtmehoidja, joogipudel või rätik trenni), erinevad mängud, isadepäeva kaardid ja grillimistarvikud.

Isadepäevaostud

Kõik ostud tasub alati korralikult läbi planeerida. Ainult nii saate raha kokku hoida ja oma kalli isa soovid teoks teha. Minu Kataloogid pakub teile populaarsete kaupluste kliendilehtede kaudu ülevaate parimatest pakkumistest ja allahindlustest. Ostlemist ei tasu jätta viimasele hetkele - vaata, mida pakutakse kategooriates nagu supermarketid, elektroonika või grillimistarvikud!

Head isadepäeva!

Viimased kliendilehed