ESPAK - kliendilehed, kauplused, ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil ESPAK kauplus kohta on, sealhulgas ESPAK kaupluste asukohad ja ESPAK kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh ESPAK kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed ESPAK

Kust leida kauplusi

Loe rohkem

ESPAK

ESPAK loodi aastal 1991 ja sel ajal oli tegemist ühe esimese eraettevõttega taasiseseisvunud Eesti Vabariigis. ESPAKi põhilisteks tegevusaladeks on ehitus- ning sisustusmaterjalide, samuti kodukaupade jae- ja hulgimüük, ehitustegevus, aga ka lainepapist pakendi, mitmesuguste puittoodete ja puitmajade ning mööbli tootmine.

Hetkel toimub ESPAKi tegevus 17 müügikohas. Ettevõtte kauplustes on müügil mitmekesine valik nii kodumaiseid, kui ka imporditud ehitusmaterjale. Tegutsetud aja jooksul on ESPAK arenenud kiiresti ja järjekindlalt, omades märkimisväärset kohta Eesti ehitusmaterjaliturul. ESPAK on tuntud oma klientidele võimalikult täiusliku ja kvaliteetse kaubavaliku ning teeninduse pakkumise poolest

ESPAKi kodulehelt https://espak.ee saate lisateavet ettevõtte erinevate erinevate kampaaniate, kaupluste, parnerite jm kohta, samuti on seal esitatud ajakohastatud toodete ja teenuste kataloog ning hinnakiri. Tellida on võiamlik ka ESPAKi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest parimatest pakkumistest.

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste ESPAKis

Asukohad ja lahtiolekuajad

ESPAKile kuulub 17 kauplust üle Eestis. ESPAKi esindused on nii Tallinnas, Keilas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Põlvas, Jõgeval, Kuressaares, Muhus, Viljandis, Jõhvis, Raplas, Paides, Türil, Võrus, Räpinas kui ka Vastseliinas. ESPAKi kodulehelt https://espak.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani.

Viimased kliendilehed

Jaemüüjad – hobi, tee-ise ja majapidamine