Coop kliendileht - 6.03 - 31.05.2023 - lk. 33 *

33 / 81

Kaupluse Coop kliendileht - 06.03.2023 - 31.05.2023 - soodustooted - pintsel, puhastus, rohkem, tekstiilipesur, tolmuimeja, või. Lehekülg 33.
33 / 81

Sirvige seda kauplus Coop kliendilehte, mis kehtib 06.03.2023 kuni 31.05.2023, et näha uusimaid pakkumisi. Praeguse iganädalase pakkumise 80 lk leiate parimad kaubad kategooriast Toidukaubad. See kauplus Coop kliendileht pakub sooduspakkumisi enam kui 388 tootele, tagades ostetavatele toodetele parimad hinnad! Kui soovite säästa oma järgmistelt ostudelt kaupluses Coop, ärge unustage tutvuda kliendilehte lehekülgedega 1 kuni 80. Sellel lehel leiate pakkumised pintsel, puhastus, rohkem, tekstiilipesur, tolmuimeja, või toote kohta; see kauplus Coop kliendileht pakub aga paljudele teistele kaupadele allahindlusi, näiteks tekstiilipesur, tolmuimeja, või, apple, matt, pasta, vanilla, pehme mööbel. Kui soovite sisseoste teha nutikalt ja säästa oma järgmisel ostmisel Coop kaupluses, ärge jätke tutvumata iganädalase kliendilehega, mis on täis hämmastavaid hindu ja suurepäraseid allahindlusi. Külastage saiti Minu Kataloogid iga päev, veendumaks et teate kõikide lemmikmüüjate pakutavaid kliendilehed.

* Kehtiv kõikides Coop kauplustes.

Näita rohkem

Selle kliendilehe tooted

 
 
Hooajaline Mikrofiiberlapp ei jäta tumedatele pindadele ebemeid. Omaette suurem töö on istmete puhastus. Nahksisuga autodes on see pisut lihtsam. Tekstiilistmete puhastamiseks on erinevaid puhastusvahte, millega pindu švammi abil töödelda, siis kangal kuivada lasta ja eraldunud mustus tolmuimejaga ära tõmmata. Suurepärane abiline on kangaste puhastamisel tekstiilipesur, mida rentides antakse kaasa ka puhastusaine ja vajalikud otsikud. Selle töö jaoks võiks olla ilmad juba ilusad, et autouksi lahti hoides istmeid kuivatada. Pigileotus – kevadpesu a ja o Paljude jaoks üllatav, kuid just kevadel on auto pigiga koos rohkem kui suvel. Naastrehvide lahti rebitud asfalt kinnitub kere külge kergelt ja kogub usinasti mustust. Pigi eemaldamiseks kasuta spetsiaalset vahendit, mis ei kahjusta auto värvi ja lakki, kroomdetaile ning kummitihendeid. Kanna pigieemaldi Konarlikku plastpinda on parim küürida pehme harja ja puhastusvahuga. Töövahendid Salong • tolmuimeja • pintsel ja hari • mikrofiiberlapid • õige autokeemia Kere • 2 ämbrit • autopesušvamm • seemisnahast kuivatuslapp • mitu mikrokiudlappi • veljehari kuivale pinnale, lase toimida vastavalt juhistele ja seejärel korda töötlust, oota taas. Rohkem koguneb pigi tiivaäärtele, auto külgedele allpool aknaid, tagapampri alaserva ja auto tagumisele küljele, kuhu tuulekeerised seda Autopesušvamm imab hästi mustust. Loputa tihti. lennutavad. Lahti ligunenud pigi loputa survepesuriga või aiavoolikust voolava veega maha. Järgneb velgede ja kere leotus. Leotuste ajal on hea hetk pesta jalamatte. Kui leotusvahend maha loputatud, võib asuda velgi pesema. Kasuta selleks autopesušvammi või spetsiaalset veljeharja. Tehnoloogia on lihtne – ühes ämbris soe vesi autošampooniga, teises švammi loputusvesi. Miks kasutada just autošvammi? Sel on omadus imada mustust oma suurtesse avatud pooridesse ja nii ei kraabi mustusega värvipinda. Loputada tuleks švammi sageli. Kui veljed puhtad, pesta kogu ülejäänud auto ülevalt alla n-ö detailide kaupa. Švamm olgu kogu aeg märg. Pesule järgneb loputus. Auto ei tohiks kuivada enne, kui selle seemisnahast lapi või mikrokiudlappidega kuivatad! Nii väldid katlakiviplekke puhtal pinnal. Jõudu tööle! Kuivatada on hea mikrofiibrist, aga veel parem spetsiaalse seemisnahast lapiga. HETK 33

Muud kaupluse Coop kliendilehed

Viimased kliendilehed