Coop asukohad ja lahtiolekuajad

Siit leiate kogu teabe, mis meil Coop kauplus kohta on, sealhulgas Coop kaupluste asukohad ja Coop kauplus kõige levinumad lahtiolekuajad. Minu Kataloogid pakub teile kogu vajaliku teabe, näiteks kaupluste asukohad ja lemmikmüüjate, sh Coop kauplus, lahtiolekuajad.


Kliendilehed Coop
Kliendilehed Coop
Kliendilehed Coop

COOP

Coop Eesti on vanim ja suurim jaekaubanduse valdkonnas tegutsev ühistu Eestis ning see kuulub täies mahus Eesti tarbijatele. Esimene tarbijate ühistu asutati 1902. aastal Antslas, kus 17 põllumeest otsustasid võõraste kaupmeeste suure vaheltkasu vältimiseks üheskoos vikateid osta. Antsla põllumehed mõistsid, et sarnasel moel on võimalik hankida ka muud kaupa ning müüa seda oma inimestele odavamalt, pannes nii aluse ühistulisele kaubandusele Eestis.
Coopi nime all tegutseb 19 iseseisvat piirkondlikku tarbijate ühistut kokku ligi 340 kaupluse (sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop Väikekauplused (endine A ja O), Coop Ehituskeskus ning ööpäev läbi avatud e-pood eCoop.ee), 5500 töötaja ja 80 000 klientomanikuga. Coop Eesti Keskühistule kuulub Coop Energia OÜ ja ligikaudu 60% Coop Pangast.

Coopil on neli omamärgitootesarja ja lisaks teiste Coopide omamärgitooted:

  • Säästu: hea hind ja kvaliteet, igapäevased tooted
  • Hüva: hea kvaliteediga keskmises hinnaklassis tooted
  • Coop: väga hea kvaliteediga keskmises hinnaklassis tooted
  • Supreme: kõrge kvaliteediga tooted

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste COOPis

  • Kuulub 100% Eesti tarbijatele
  • Säästukaart ja Säästukaart Pluss: Säästukaart võimaldab osa saada paljudest sooduspakkumistest ja kampaaniatest Coop Eesti kauplustes ja koostööpartnerite juures ning osaleda boonusprogrammis. Säästukaart Pluss maksekaardiga saab kaupade eest ka tasuda ja võtta Coop Eesti kaupluste kassadest välja sularaha.
  • eCoop’i kojuveoteenus: Coop Eesti pakub Harjumaal, Tallinnas ja Pärnus ning selle lähiümbruses kojuveoteenust.
  • Nutikassad: paljudes Coopi kauplustes on kasutusel nutikassad, mis muudavad igapäevaostude sooritamise kiiremaks ja lihtsamaks. Coopi kauplustes on saadaval nii iseteeninduskassad kui ka skaneerimispuldid.
  • E-poe toidukapid: esimesena Eestis võttis Coopi e-pood kasutusele täisfunktsionaalsed toidukapid, mis säilitavad kaupa nii jahutatud kui ka sügavkülmutuse režiimis. Kliendi tellitud toidu- ja esmatarbekaubad toimetatakse täisfunktsionaalsesse toidukappi ja nii saab klient näiteks töölt koju sõites peatuda ning tellitud kauba (nagu grenadiinisiirup, vanillikaunad, moosisuhkur ja koeratoit) aega kulutamata kaasa haarata.
  • Coop Kokad: kaubamärk, mille ligi 150 toodet (sh salatid, kulinaariatooted, suupistete valiktooted, valmistoidud ja magustoidud) on saadaval enamikus Coop Eesti kauplustes ja veebipoes.

Asukohad ja lahtiolekuajad

COOPile kuulub üle kogu Eesti, sh Tallinn, ligi 340 kauplust. COOPi kodulehelt https://www.coop.ee leiate endale lähima kaupluse ja selle lahtiolekuajad esmaspäevast pühapäevani. Sealt leiate ka erinevad pakkumised, toodete kataloogid, nädala tähed, erinevad retseptid ja saate tellida endale COOPi kliendilehte, et saada esimesena teada kõikidest uudistest ja parimatest pakkumistest.