BENU apteek kliendileht - 01.09.2022 - 30.09.2022 - lk. 6

6 / 33

Kaupluse BENU apteek kliendileht - 01.09.2022 - 30.09.2022 - soodustooted - ibuprofen, lastele, palavik, rohkem, või, upsarin, upsarin c, valu. Lehekülg 6.
6 / 33

Sirvige seda kauplus BENU apteek kliendilehte, mis kehtib 01.09.2022 kuni 30.09.2022, et näha uusimaid pakkumisi. Praeguse iganädalase pakkumise 32 lk leiate parimad kaubad kategooriast Apteegikaubad. See kauplus BENU apteek kliendileht pakub sooduspakkumisi enam kui 237 tootele, tagades ostetavatele toodetele parimad hinnad! Kui soovite säästa oma järgmistelt ostudelt kaupluses BENU apteek, ärge unustage tutvuda kliendilehte lehekülgedega 1 kuni 32. Sellel lehel leiate pakkumised ibuprofen, lastele, palavik, rohkem, või, upsarin, upsarin c toote kohta; see kauplus BENU apteek kliendileht pakub aga paljudele teistele kaupadele allahindlusi, näiteks lastele, livsane, ninasprei, ninatilgad, otrivin, dell, free, geel, livsane, ninasprei. Kui soovite sisseoste teha nutikalt ja säästa oma järgmisel ostmisel BENU apteek kaupluses, ärge jätke tutvumata iganädalase kliendilehega, mis on täis hämmastavaid hindu ja suurepäraseid allahindlusi. Külastage saiti Minu Kataloogid iga päev, veendumaks et teate kõikide lemmikmüüjate pakutavaid kliendilehed.

Selle kliendilehe tooted

 
 
Hinnaleevendus Valu ja palavik Valu ja palavik EFFERALGAN C 330 mg/200 mg EFFERALGAN C KIHISEVAD TABLETID 330 + 200MG N20 Toimeaine: paratsetamool, askorbiinhape. Näidustus: palavik ja nõrk valu. Antud ravimvorm sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja üle 25 kg kaaluvatele lastele. Cactavis -20% 2,40 € 1,92 € Paracetamol Actavis 500mg tabletės/tabletid Paracetamolum Vartoti per buma/ Suukaudne PARACETAMOL ACTAVIS 500MG TABLETID N20 y 20 tablečių/tabletti EFFERALGAN KIHISEVAD TABLETID PUTOJOSAS TABLETES SNYPŠČIOSIOS TABLETES Men Spal Pakkumised kehtivad kliendikaardiga. VAKTSINEERI APTEEGIS! Püsi terve! Apteegis ootavad sind: -puukentsefaliidi vaktsiin -COVID-19 vaktsiin Valu ja palavik FIBUSTAR Действующее вещество: парацетамол, аскорбиновая кислота. Показания: для лечения слабой боли и повышения температуры. Этот препарат подходит для взрослых и детей весом от 25 кг. EFFERALGAN KIHISEVAD TABLETID 500MG N16 UPSARIN C KIHISEVAD TABLETID 330MG + 200MG N20 Toimeaine: paratsetamool. Näidustus: palavik ja nõrk valu. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja üle 13 kg kaaluvatele lastele (ligikaudu 2-aastased või vanemad). Toimeaine: atsetüülsalitsüülhape, askorbiinhape. Näidustus: nõrk valu, palavik. Действующее вещество: ацетилсалициловая кислота, аскорбиновая кислота. Показания: слабая боль, лихорадка. Действующее вещество: парацетамол. Показания: для лечения слабой боли и повышения температуры у взрослых и детей весом от 13 кг (примерно2г и старше.) Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga. Внимание! Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочитайте находящийся в упаковке информационный листок. При сохранении жалоб или при возникновении побочных действий, проконсультируйтесь с врачом или аптекарем. -20% EDPUMA CHEME IB TEE 500 mg PARACETAMOLUM IBUSTAR kihisevat tablett putinjoias tabletes applicable Sinu Rimi? 345re BEVARIN VAK IBUSTAR TABLETID 400MG N10, N30 Toimeaine: ibuprofeen. Näidustus: nõrk kuni mõõdukas valu. Palavik. Действующее вещество: ибупрофен. Показания: слабая или умеренная боль. Лихорадка. IBUSTAR AN -20% SINEE 183 Efferalgan CN20: 5,05€ 4,04 € BENU Efferalgan N16: 4,11€ 3,29 € Kliendikaart UPROFENUM 30 Valu ja palavik UPSARIN C 330 mg/200 mg NA TABLET TABLETES-COSICS TABLETES ACIDUN ACETYLEALICYLIC ACOUN ASCORBICEN Toimeaine: paratsetamool. Näidustus: Kerge kuni mõõduka valu ja/või palaviku sümptomaatiline ravi. Действующее вещество: парацетамол. Показания к применению: применяется для облегчения боли от легкой до умеренной, включая головную, зубную, суставную и менструальную боли. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga. Внимание! Вы имеете дело с лекарством. Перед применением внимательно прочитайте находящийся в упаковке информационный листок. При сохранении жалоб или при возникновении побочных действий, проконсультируйтесь с врачом или аптекарем. 20 Valu ja palavik KETO 25mg KETOPROFENUM tablemi eles -20% UPSARIN C Rapla Apteek (Hariduse 3, Rapla) Tartu Sõbra Apteek (Sõbra tn 58, Tartu) Zeppelini Apteek (Turu 14, Tartu) 6,61€ 5,29 € -12% KETO TABLETID 25MG N15 Toimeaine: ketoprofeen. Näidustus: ketoprofeenil on valuvaigistav, palavikku alandav ja põletikuvastane toime. KETOt võib kasutada liigesepõletikust tingitud valu, operatsiooni- või traumajärgse valu, hambavalu ja menstruatsioonivalu korral. Действующее вещество: кетопрофен. Показания: кетопрофен обладает обезболивающим, жаропонижающим и противовоспалительным действием. КЕТО можно применять при обусловленной суставным воспалением боли, зубной боли и менструальной боли. 2,78 € 2,45 € Rohkem infot kõikide vaktsineerimist pakkuvate apteekide kohta: VAKTSINEERIAPTEEGIS.EE BENU VAKTSINEERIMINE TOIMUB GRAAFIKU ALUSEL JÄRGMISTES BENU APTEEKIDES: Lasnamäe Tervisemaja Apteek (Linnamäe tee 3, Tallinn) Peterburi tee Rimi Apteek (Tooma 1/3, Tallinn) Ülemiste Apteek (Valukoja 7, Tallinn) Lisainfo ja aja broneerimine apteekides kohapeal, BENUTERVISEPUNKT.EE või telefonil 611 9070. a. Apotheka ❤ Apteek

Muud kaupluse BENU apteek kliendilehed

Viimased kliendilehed