Avon teave

Siit leiate kogu teabe, mis meil Avon kauplus kohta on.


Kliendilehed Avon
Kliendilehed Avon
Kliendilehed Avon

AVON

Avon asutati juba 130 aasta eest. Tegemist on innovatiivseid ja kvaliteetseid ilutooteid pakkuva ettevõttega, kus tooteid vahendavad enamasti naised peamiselt naistele. Miljonid iseseisvad Avoni esindajad müüvad kogu maailmas armastatud ja hinnatud kaubamärkide, näiteks Avon Color ja ANEW tooteid oma suhtlusvõrgustiku kaudu, edendades nii isiklikku iluäri kas siis harrastuse või põhitööna. Avon toetab naiste eneseteostusvõimalusi ja ettevõtlust ning hoolib naiste heaolust. Ettevõte on annetanud naistega seotud heategevuseks Avoni ja Avoni sihtasutuse kaudu üle 1 miljardi dollari.

AVONi koduleht https://my.avon.ee, kus asub ühtlasi ka AVONi e-pood, on jagatud toodete alusel erinevatesse kategooriatesse nagu komplektid, lõhnad jumestus, nahahooldus, juustele, kehale, mood, meestele ja veel. Nende jaotiste alt leiate erinevad pakkumised ja toodete kataloogid.  Avoni kodulehelt leiate ka nende Ekspresspoe, kust saab tooteid mugavalt otsida tootenumbrite alusel, e-kataloogi (kataloog online, mida sirvida, et leida ideaalne toode), soodustooted, uued pakkumised ja juhendi, kuidas kõige mugavamalt osta. 

Miks meeldib inimestele teha oma sisseoste AVONis

 • Suur valik ilutooteid: suurepärane valik uuenduslikke ja kvaliteetseid ilutooteid naistele.
 • Tasuta tarne: kokkuleppel tasuta kauba kättetoimetamine müügiesindaja kaudu.
 • 100% rahulolu ja 90-päevane tagastusõigus
 • Võimalusel tasumine kättesaamisel
 • Naiste ettevõtlus- ja eneseteostusvõimalus: miljonid ettevõtte müügiesindajad müüvad kogu maailmas Avoni armastatud tooteid kas harrastuse või põhitööna.
 • Loomade heaolu: ühtki Avon Eesti poolt müüdavat Avoni toodet ei testita loomade peal. Avon ei tee loomkatseid tõendamaks enda toodete või koostisainete ohutust ning oli esimene suurem kosmeetikafirma, kes lõpetas loomkatsed peaaegu 30 aastat tagasi.
 • AVONI heategevuslikud kampaaniad:
  AVON koduvägivalla vastu: ettevõte müüb nimetatud kampaania raames mitmeid heategevuslikke tooteid, nagu isepäevituv vaht, näoõli, geellakk jt.
   
  AVON rinnavähi vastu: ettevõte müüb selle kampaania raames mitmeid heategevuslikke tooteid, nagu kuumaveepudel, isepäevituv kreem, pikk nuustik, külmakott jmt.

AVONi kodulehelt https://my.avon.ee saate tellida omale ettevõtte uudiskirja, et saaksite esimeste hulgas teavet uute toodete, uue kataloogi ja kaupluse parimate pakkumiste kohta. Seal on ära toodud ka suuruste tabel ja vastava otsinguvälja abil saate leida müügiesindaja oma lähiümbrusest. Otsida on võimalik ka nime ja kontaktandmete järgi. Samuti on seal ära toodud lingid ELi vaidluste veebipõhise lahendamise ja Otsemüük Euroopas (DSE) Eetikakoodeksi jaoks.